• Buradasınız:
  • Alışveriş
  • ACS Isıtma Soğutma ve Havalandırma Sistemleri Ltd.Şti

ACS Isıtma Soğutma ve Havalandırma Sistemleri Ltd.Şti

ACS Isıtma Soğutma ve Havalandırma Sistemleri Ltd.Şti
ACS Isıtma Soğutma ve Havalandırma Sistemleri Ltd.Şti 0

0 arasında Ort 5 Uzerinden 0 Puanlar

Sizin Değerlendirmeniz

yorumlayan ilk siz olun

Mimar Sinan Mahallesi Çavuşbaşı Caddesi No:34/A, 34782 Istanbul, Çekmeköy

02166401178
coskun@acs.com.tr
Google Play

Hata Bildir

Tür:
Hizmet
Kategoriler:
Genel bilgiler

ACS Isıtma Soğutma ve Havalandırma Sistemleri Ltd.Şti

 İklimsa servisi olarak yılların vermiş olduğu tecrübeyle size hizmet sunmaktan gurur duyuyoruz ACS Isıtma Soğutma firması olarak size en duyarlı en anlayışlı ve en makul fiyatlarla hizmet sunuyoruz 7/24 güler yüzlü ve sorununuza güvenli bir çözüm arıyorsanız klima, kombi ve beyaz eşya , bakımı ve tamiri dahil olmak üzere hizmetinize her zaman açığız. Kusursuz, kaliteli ve orijinal bir işçilik için İklimsa ACS Klima'dan yardım aldığınıza pişman olmayacaksınız.

Hizmetlerimiz

Split Klima

Split Klimalar güçlü yapıları ile tanınırlar. Duvar Tipi ve Salon Tipi olmak Üzere 2 çeşittir. Çekmeköy İklimsa Yetkili Satış ve Servis Noktası olarak, General Klima, Sharp, Mitsubishi, Sigma, Tronic, Panasonic gibi klima markalarının satışı ile ilgili detaylı bilgi için ürünler sayfamızı ziyaret edebilir veya bizimle iletişime geçebilirsiniz.

VRF Projelendirme

İklimsa'nın, en zorlu şantiye projelerinden en başarılı sonuçlar elde ettiği VRF Klima uygulamaları dikkat çekicidir. Çekmeköy İklimsa Yetkili Satış ve Servis Noktası olarak, VRF Klima Sistemleri satış ve montajı ile ilgili detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Hava Perdeleri

Hava perdesi, binaların giriş kapısı üzerine veya dik olarak yanına monte edilebilen, bina içindeki klimatize edilmiş, ısıtılmış ve filtre edilmiş temiz havayı muhafaza etmek amacıyla kullanılan, fan ve ısıtıcıdan oluşan bir cihazdır. Hava perdesi kullanımı ile, yazın sıcak havanın, kışın soğuk havanın içeri girmesi önlendiği gibi, dışarıdaki egsoz gazlarının, dumanların, kokuların, tozun, sineğin içeri girmesi de önlenir.

 

Firma Yorumları

Yorum Ekle

Şu anda hiç yorum yok