Sezin Sanat Müzik Okulu

Sezin Sanat Müzik Okulu
Sezin Sanat Müzik Okulu 0

0 arasında Ort 5 Uzerinden 0 Puanlar

Sizin Değerlendirmeniz

yorumlayan ilk siz olun

Barışyolu Cad No:11/1, 34782 Istanbul, Çekmeköy

0216 642 86 78
+90 532 442 6873
info@sezinsanat.com
Google Play

Hata Bildir

Tür:
Eğitim
Kategoriler:
Genel bilgiler

Sezin Sanat Müzik Okulu

Sezin Sanat Müzik Okulu, 2014 yılından itibaren Çekmeköy’de her yaşta müzik öğrencisine samimi ve keyifli bir ortamda uzman kadrosu ile hizmet vermektedir. Her bir öğrenciye özel olarak tasarlanan eğitim metodlarımız ile piyano, gitar, keman, yan flüt, saksafon, bateri ve şan eğitimi gibi tüm müzik branşlarında etkili ve profesyonel eğitim sağlanmaktadır.

LCM Öğrenci Adayları

London College of Music sınavlarına girmek isteyen öğrenciler başvurularına Eylül ayından itibaren başlayabilirler. Sınav seviyelerinin çalıştıkları öğretmen tarafından belirlenmesi gerekmektedir. Sezin Sanat Müzik Okulu bu konuda öğrenci adayına en doğru cevabı verecektir. Başvuruların erken yapılması sınav kitaplarının temini açısından önem taşımaktadır. Sınav kitapçıkları ve repertuar notaları adayın başvurmasının ardından genel merkezden temin edilir. Kitaplar İngiltere’den geldiği için geç başvurular öğrencinin sınava hazırlanma sürecini kısaltmaktadır.

Milli Eğitim Bakanlığı

Sezin Sanat Müzik Okulu, Milli Eğitim Bakanlığı müfredatına bağlı olup dönem sonlarında çocuklarımıza ileride avantaj sağlayacak olan MEB sertifikalarını vermektedir.

 

 

 

Firma Yorumları

Yorum Ekle

Şu anda hiç yorum yok