• Buradasınız:
  • Yaşam
  • Maximal Club Spor Salonu

Maximal Club Spor Salonu

Maximal Club Spor Salonu
Maximal Club Spor Salonu 0

1 arasında Ort 5 Uzerinden 4.5 Puanlar

Sizin Değerlendirmeniz

yorumlayan ilk siz olun

Merkez Mah Oğuzhan Cad. No:3, 34782 İstanbul, Çekmeköy

02162666001
info@cekmekoymaximal.com
Google Play

Hata Bildir

Çekmeköy'ün Yeni Spor Salonu

Tür:
Hizmet
Kategoriler:
Genel bilgiler

Kendini Keşfet

 

900m² kapalı alana sahip Maximal Çekmeköy spor tesisimiz hafta içi sabah 07.00-22.00 hafta sonu 09.00-21.00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Geniş ve havadar bir alana yayılmış fitness alanı içerisinde, kardiyovasküler egzersiz alanı, serbest ve kontrollü ağırlık alanı, bireysel ve grup dersleri için dizayn edilmiş stüdyoları ve alanında deneyimli ve uzman eğitmen kadrosu ile hizmet veriyor.

Spor salonumuzda fitness, antigravity yoga, pilates, crossfit, cardio, personal trainer, bireysel ve grup dersleri için dizayn edilmiş stüdyoları ve alanında deneyimli ve uzman eğitmen kadrosu ile hizmet veriyor

Genel fitness üyeliği içerisinde sınırsız salon kullanımı, üye ölçüm takibi ve programlaması ve aynı zamanda ücretsiz olarak yararlanabileceğiniz grup dersleri mevcuttur. Grup dersleri arasında aerobic, yoga, zumba, crunch, streching, pilates, kickbox bulunmaktadır.

Bunun dışında havlu, peştemal, şampuan, duş jeli ve içme suyu hizmetiyle birlikte bay ve bayan soyunma odalarında birer adet saunamız genel üyelik kapsamında ücretsiz olarak hizmetinize sunulmaktadır.

Firma Yorumları

Yorum Ekle

Şu anda hiç yorum yok