PRIVATE PILATES & CROSSFIT & KICKBOX TRAINING STUDIO

PRIVATE PILATES & CROSSFIT & KICKBOX TRAINING STUDIO
PRIVATE PILATES & CROSSFIT & KICKBOX TRAINING STUDIO 1

4 arasında Ort 5 Uzerinden 5 Puanlar

Sizin Değerlendirmeniz

1 Yorumlar  |  Yorum yazın

İletişim kişi: Mehmet Erhan Gürbaca (+)

mimarsinan mah. mimarsinan cad. halil ibrahim gök iş merkezi no:30 d.4, 34782 istanbul, çekmeköy

(0216) 641 39 39
05058695180
info@privatepilates.info
Google Play

Hata Bildir

PRIVATE PILATES & CROSSFIT & KICKBOX TRAINING STUDIO ile özel eğitmen eşliğinde yapılacak egzersizle ile hedefinize en etkili ve doğru biçimde ulaşın. HAREKETE GEÇİN.

Tür:
Eğitim
Kategoriler:
Genel bilgiler

PRIVATE PILATES & CROSSFIT & KICKBOX TRAINING STUDIO

Bizi diğer stüdyolardan farklı kıldığına inandığımız yaklaşımımız, yüksek kalitede odaklanmış, güvenli egzersiz çalışmalarıyla, en iyi sonucun alınmasıdır.

Tüm eğitmenlerimiz egzersiz konusunda üst düzeyde bilgi birikimine sahiptirler

Bilgilerini etkin biçimde aktarma ve motivasyonu artırma becerilerini kullanarak en doğru çalışmanın yapılmasını sağlarlar.

Pilates Kimler İçindir?

 500’e yakın farklı hareket ve modifikasyonlar sayesinde Pilates, yalnızca performansını artırmak ve sakatlanma riskini en aza indirmek isteyen sporcular, dansçılar ve sanatçıların değil, her yaşta ve her kondisyon düzeyindeki insanın rahatlıkla yapabileceği bir egzersiz sistemidir. Vücut üzerindeki inanılmaz etkisi sayesinde bugün Madonna, Uma Thurman gibi Hollywood yıldızları, ünlü sporcular, işadamları hatta kraliyet ailesi mensuplarının tercihi haline gelmiştir.

 Ancak her egzersiz programında olduğu gibi gebelik, sağlık problemi veya sakatlığı olanların mutlaka doktora danışarak Pilates yapmaya başlamaları gerekmektedir. Pilates, iyileşmeye olan olumlu etkisinden dolayı bugün doktorlar tarafından hastalarına önerilmektedir.

Kickboxing özel dersler
 
Kickboxing ( Kick boks ) yumruk tekme diz, dirsek ve cilinch, sarılmak'tan oluşur. Kickboxing (Kick boks ) kişiye öz güven sağlar.Kickboxing teknikleri, hemen hemen sokak dövüşünü benzer, teknik calışmaları kaçışlar, bloklar, dans etmek, eskifler, kondisyon calışmaları, kuvvet çalışmaları ve benzeri antremanlardan oluşur. Antremanlarda genelinde dövüşülür. Kickboxing'i herhangi bir rahatsızlığı olmayan herkes yapabilir. Yüksek performanslı gerektiren ders olduğu için hızlı kilo vermenizi ve fit kalmanızı sağlar.

DERS HAKKINDA

Soru: Boks kişiye ne sağlar? 
Cevap: Dünyanın bilinen en eski ve yaygın savunma sporu olan boks, kişinin özgüvenini arttırır. Boks savunma sporlarının en temel özelliklerini taşır; denge, esneklik, hızlı hareket, fiziksel ve zihinsel koordinasyonda uyum sağlar. Yüksek performanslı bir spor olduğundan kişinin kısa zamanda kilo vermesine ve fit kalmasına yardımcı olur. Boksun tüm spor dalları arasında en çok kalori ve yağ yakımı sağladığı bilinmektedir. Minimum 1 saat içinde harcanan kalori yaklaşık 830 kcal.

Soru: Kickboks kişiye ne sağlar? 
Yumruk, tekme, diz, dirsek ve sarılmaktan oluşur. Kickboks kişiye öz güven sağlar; teknikleri, hemen hemen sokak dövüşüne benzer. Teknik çalışmalar kaçışlar, bloklar, dans etmek, eskivler, koordinasyon ve kuvvet çalışmaları ve benzeri antrenmanlardan oluşur.

Soru: Boks veya kickboks için haftalık antrenman süresi nedir? 
Haftada yaklaşık 2-3 antrenman yapılır. Her antrenman yaklaşık 50 dakika sürer.

Soru: Boks ve kickboks her yaş grubuna uygun mudur? 
Uygundur. Her yaş grubuna ve kişiye özel çalışma programı geliştirilip uygulanır.

Bayan öğrencilerin özellikle kendilerini korumaları için uygun bir spordur.

CROSSFİT GENEL GÜÇ VE KONDİSYON PROGRAMIDIR

TANIMLANMIŞ 10 TEMEL FİZİKSEL ÖZELLİĞİN GELİŞİMİNİ HEDEFLER.

• KARDİYOVASKÜLER DAYANIKLILIK 
• İŞ YAPABİLME KAPASİTESİ 
• GÜÇ 
• ESNEKLİK 
• PATLAYICI KUVVET
• HIZ
• KOORDİNASYON 
• ÇEVİKLİK 
• DENGE 
• VÜCUT KONTROLÜ

• CROSSFİT ANTRENMANLARI TEK BİR BÖLGEYİ İZOLE ÇALIŞTIRMAYI DEĞİL, BİRDEN FAZLA EKLEMİN DAHİL OLDUĞU VE BİR ÇOK ANA KAS GRUBUNUN HAREKETE KATILDIĞI FONKSİYONEL HAREKETLERLE BÜTÜN VÜCUDU DENGELİ ÇALIŞTIRMAYI HEDEFLER.

• CROSSFİT METODUNUN KULLANDIĞI HAREKETLER; OLİMPİK HALTER TEKNİKLERİNİN, TEMEL JİMNASTİK HAREKETLERİNİN VE ATLETİZMİN BİRLEŞMESİYLE OLUŞMUŞTUR. 

CROSSFİT HEYECAN BOMBASI GİBİDİR

• YÜKSEK NABIZ, YOĞUN VE ŞİDDETLİ ÇALIŞAN BÜTÜN KAS GRUPLARI VE MÜCADELE İSTEĞİ. KİMİNLE MÜCADELE? TABİKİ KENDİNİZLE VE KENDİ DERECENİZLE. BUNUN İÇİN TEMPONUZU YÜKSELTİP HIZLI OLMANIZ GEREKMEKTEDİR. 

• ANTRENMANLARIN İNANILMAZ BİR KARDİYO ETKİSİ VARDIR. BUNUN SİZE GETİRİSİ DÜŞÜK YAĞ ORANI VE ŞEKİLLİ KASLARDIR. YÜKSEK NABIZ İLE YAPILAN ANTRENMANLAR BİTTİĞİNDE HORMONLAR VE METABOLİZMA SONUNA KADAR ATEŞLENİR. 

• CROSSFİT PROGRAMINI KENDİ BAŞINIZA YAPMAK İYİ SEVİYEDE FİZİKSEL KONDİSYON VE HER BİR HAREKETİN NASIL GÜVENLİ YAPILACAĞINI BİLMEK GİBİ TEMEL BİR SEVİYEDE OLMAYI GEREKTİRİR.

CROSSFİT KİMLERE UYGUN BİR EGZERSİZ TÜRÜDÜR 

• KADINLARDA ERKEKLER GİBİ CROSSFİT YAPABİLİRLER VE KALDIRDIKLARI AĞIRLIKLAR ERKEKLERE ORANLA DAHA DÜŞÜK SEVİYEDEDİR. GENEL OLARAK ERKEKLER KAS KÜTLESİ YÜKSEK FİT BİR VÜCUDA SAHİP OLMAK İSTER KADINLARDA BELİRGİN HATLARLA BİRLİKTE SIKI BİR VÜCUDU HEDEFLERLER. CROSSFİT BU HEDEFLER İÇİN EN UYGUN SPORLARDANDIR. 

• ŞİDDETİ AZALTILIP YADA ÇOĞALTILARAK CROSSFİT’İ 7’DEN 70’E HER YAŞ GRUBUNDAN İNSAN YAPABİLİR. 

• HER SPORDA OLDUĞU GİBİ BİLİNÇSİZ YAPILDIĞI TAKDİRDE CROSSFİT İÇİNDE SAKATLANMA RİSKİ VARDIR. MUTLAKA SERTİFİKALI BİR CROSSFİT ANTRÖNÖRÜNDEN SİZE UYGUN KALDIRMA VE EGZERSİZ TEKNİKLERİ İLE İLGİLİ KİŞİSEL DESTEĞİ ALINIZ.

Açılış saatleri

Açılış saatleri

Pazartesi
06:00 - 21:00
Salı
06:00 - 21:00
Çarşamba
06:00 - 21:00
Perşembe
06:00 - 21:30
Cuma
06:00 - 21:00
Cumartesi
09:00 - 18:00
Pazar
09:00 - 18:00

Firma Yorumları

Yorum Ekle